Home » Loodgieters in Dordrecht » Mampaey Installatiebedrijven B.V.
Mampaey Installatiebedrijven B.V. uit Dordrecht

Mampaey Installatiebedrijven B.V.

126 werknemers
56 jaren in bedrijf
Besloten Vennootschap
Gratis offertes vergelijken
Vergelijk offertes en bespaar!

Over Mampaey Installatiebedrijven B.V.

Mampaey Installatiebedrijven B.V. is een loodgieter in Dordrecht in de provincie Zuid-Holland. Het bedrijf is gevestigd op Wieldrechtseweg 30. Mampaey Installatiebedrijven B.V. is opgericht op 10-11-1969.

Mampaey Installatiebedrijven B.V. is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. De onderneming is geregistreerd onder KvK nummer 23031611. De ondernemingsvorm is een Besloten Vennootschap en de vestiging aan de Wieldrechtseweg telt 126 werknemers. Onderstaand op deze pagina vind je meer gegevens van dit bedrijf.

Vakman gezocht?

Op zoek naar een vakman bij jou in de buurt en benieuwd naar de prijzen en mogelijkheden? Start nu je gratis offerteaanvraag!

Bedrijfsgegevens

Bedrijfsnaam
Mampaey Installatiebedrijven B.V.
KvK nummer
23031611
Oprichtingsdatum
10-11-1969
Bedrijfsvorm
Besloten Vennootschap
Jaren actief
56
Aantal werknemers
126
SBI codes
43212, 43221, 43222

Adresgegevens

Straat
Wieldrechtseweg
Huisnummer
30
Postcode
3316BG
Locatie
Dordrecht
Gemeente
Dordrecht
Regio
Zuid-Holland
Land
Nederland

Contactgegevens

Socials

Locatie

Openingstijden

Maandag
8.30 - 17.00
Dinsdag
8.30 - 17.00
Woensdag
8.30 - 17.00
Donderdag
8.30 - 17.00
Vrijdag
8.30 - 17.00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten

Reviews Mampaey Installatiebedrijven B.V.

Onderstaand een overzicht van beoordelingen van Mampaey Installatiebedrijven B.V.. Wat is jouw ervaring met Mampaey Installatiebedrijven B.V.? Laat een beoordeling achter en help andere bezoekers.

Schrijf een review

Mampaey Installatiebedrijven B.V. beoordelingen

Branche vergelijking

Beoordeling op Google = Redelijk
Branche gemiddelde = Uitstekend
0
1
2
3
4
5
Laatste actualisering: 10-11-2025 15:45:12
Alle beoordelingen op Google

FAQ

Mampaey Installatiebedrijven B.V. heeft een gemiddelde score van 4.8 op basis van 158 reviews uit 1 bron. Daarmee scoort het bedrijf lager dan de gemiddelde score 8.6 van bedrijven in de branche.

Maandag 8.30 - 17.00
Dinsdag 8.30 - 17.00
Woensdag 8.30 - 17.00
Donderdag 8.30 - 17.00
Vrijdag 8.30 - 17.00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Het bedrijf is gevestigd aan Wieldrechtseweg 30 in Dordrecht.

Mampaey Installatiebedrijven B.V. is 56 jaar ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.

Het bedrijf is bereikbaar via +31786522422.

De website van dit bedrijf is https://mampaey.nl.

Gratis offertes vergelijken

Vind de beste loodgieters voor jouw klus.

Gratis - Vrijblijvend